BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.
Tarih: 21.6.2018 09:38:21/ 7133okunma / 0yorum

Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir?

 30 Mayıs 1974 Akhisar doğumluyum, ilkokulu Misak-ı Milli İlkokulunda, ortaokulu Ali Şefik Ortaokulunda, liseyi Akhisar Lisesinde okudum. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimi süresince sanat ile ilgilendim ve Atılım Tiyatrosunun kurucuları arasında yer aldım.

Lisans eğitimimi tamamlamamın  ardından Akhisar´ın Merkez Çarşısında ailemden devraldığım esnaflık geleneğini sürdürdüm. Şu anda Akhisar´ımızın başlıca geçim kaynağı olan zeytincilik ve ayrıca sigorta acenteliği ile uğraşmaktayım.

Akhisar´ın bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görevlerde yer aldım.

Akhisar Genç İş Adamları Derneğinde 2. Başkanlık görevini yürüttüm. Bu süreçte derneğin dergisi olan ”Genç Akhisar”ı çıkarmaya başladık ve editörlüğünü yaptım.
Chp´ye geçişiniz nasıl oldu?

2007 yılında Cumhuriyet Halk Partisi´ne üye oldum. Partimizde İlçe Yöneticiliği, İlçe Eğitim Sekreterliği, İlçe Sekreterliği görevinde bulundum. 12 Haziran 2011 genel seçim öncesinde boşalan, İlçe kongresinde tek aday olarak görev aldım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı idim.

 

Neden Milletvekili  Adayı Oldunuz?
2014 yerel seçimlerinde CHP´sinin Akhisar´dan Belediye Başkanı adayıydım. Akhisar´da  ben daha çok ilçe başkanlığı yaptığım.  Akhisar´ın lokalinde siyaset yaptım. Ve hiç beklenmeyen bir erken seçim oldu. Erken seçim kararı çıktıktan hemen sonra bizim özellikle partililerimizden milletvekili adayı olmam konusunda talep geldi. Talepleri dinledik, değerlendirdik. Arkadaşlarla konuştuk ve aday adaylığı konusundan yola çıktık. Hemen ardından da listeler oluşurken parti ön seçim yapıyordu, ama bu sefer ani seçimden dolayı ön seçim yerine  merkezi atama oldu, merkezi atamada coğrafi konum,coğrafi sıralama dikkate alındı. Akhisar´da CHP´nin almış olduğu oy, buradaki örgüt yapısının canlı ve dinamik oluşu, yaptığımız seçimlerdeki efor dolayıyla bizi ikinci sırada milletvekili adayı konumuna getirdi. Ben daha çok yerelde siyaset yapma amacında yola çıkmıştım. Fakat gelinen noktada şartlar bizi milletvekili adaylığına getirdi. Bir çağrı, bir talep varsa daha fazla sessiz kalamıyorsunuz. Kaldı ki milletvekilliği de çok önemli, çok şerefli bir görev.Gazi Mecliste Akhisar´ı Manisa´yı temsil etmek önemli. Özelliklede bu seçim biraz daha farklı olacak. Seçim sonuçlarında mecliste çok farklı bir yapı ortaya çıkacak. Bu meclise çok büyük görevler düşecek. Bunları ön  görmek, hissetmek bizde ayrıca bir motivasyon kaynağı oldu. Bunların hepsini birleştirip milletvekili adayı olarak yola çıktık.
16 yıllık Akp iktidarında Akhisar´ında Akhisar´a yapılan hizmetler hakkında ne diyeceksiniz? Önümüzdeki dönem Chp iktidar olduğu ve iktidar milletvekili olduğunuz zaman düşündüğünüz yatırımlar?
Akp´nin Akhisar için hazırlamış seçim broşürleri elime geçti. Bol bol resim var. Bol bol sayfa var. Şu dikkatimi çekti. Yerelde ve genelde 16 yıllık bir iktidar var ve geçmiş dönemlerde devamlı bakan çıkartan Manisa ve Akhisar´dan 2011 den bu yana milletvekili var. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman Akhisar´la alakalı broşürün kitapçık haline gelmesi lazım. Bir çoğu yapılacak edilecek başlandı,bitecek, tarzında. Özetle şunu söylemek istiyorum Akhisar büyük bir yer 168 bin nüfusu olan il olması gereken bir yer. Yıllarca bunun hayalini de kurduk. Böyle bir memlekette yerelde ve genelde 16 yıldır iktidar olmuş bir partinin iki tane üst geçit yaptık dememesi lazım. Çok farklı şeylerden bahsetmeleri lazım. Ben zayıf gördüm onların Akhisar ile yaptık ettik ya da yapacağız edeceğiz dediği şeyleri .  Akhisar bunlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Milletvekili adaylığım dolayıyla Manisa´nın diğer  ilçelerine gitme fırsatım oldu. Diğer ilçeler ile kıyaslama fırsatımda oldu. Onlarla kıyasladığımız zaman aradaki farkı bu süreçte bizim ne kadar aşama kaydettiğimizi görme fırsatım oldu. Tabi ki diğer ilçelerin mesafe kat ettiğini görmek bizim için sevindirici. Ama Akhisar´ın görece olarak geride görmek bizi üzüyor. Akhisar´da yapılması gereken çok şey var. Sigara fabrikasının olduğu alanı üniversiteye tahsis ettik demekle bu olay bitmiyor. Oraya üniversite yaptıysan ben onu alkışlar ve tebrik ederim.
Chp´nin Akhisar´dan kadın milletvekili adayını göstermesi Akhisar´a önem verdiğini gösteriyor. Bu konu hakkında bir değerlendirme yapar mısınız?
Hayriye hanımın bizde 6. Sıra da yer alması önemli değerli bir şey . Çok çalışkan ve fedakar bir adayımız. Bize desteği çok. Adaylık sürecini çok iyi bir şekilde yürütüyor.
Kısaca zeytinle ilgili neler söylemek istersiniz?
Zeytinle uğraşan insanların zeytinde prim diye beklentisi var. Biz bunu seçim bildirgemize yazdık. 24 Hazirandan sonra Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında zeytin üreticilerine prim sözümüzdür. Primle aynı zamanda kayıt dışılığının önüne geçeceğiz. Bizim kaynaklarımız var ve bu prim verilebilirdir. Ayrıca Akhisar zeytininin ve zeytin yağının bir marka haline gelmesi lazım. Akhisar´ın mutlaka birliğe kavuşması lazım. Bunların hep yapılması lazım.
Engelliler üzerine yaptığınız çalışmalar?
Son zamanlarda engelliler ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Yeterli midir değil. Bir ülkenin kalkınmışlığı engelli vatandaşlarına davranışı ile belli olur. Dışarı çıkıp bir tekerlekli sandalyeye binip dolaşmaya çalışsak dolaşamayız. Ya da gözümüz kapalı yürümeye çalışsak sokakta yürüyemeyiz. Engelliler için yapılan yürüyüş yollarında gitmeye çalışalım gidemeyiz. Bir kere standartlara uygun değil ve karşınıza direk çıkma olasılığı çok fazla. Şehrimiz maalesef engellileri düşünerek inşa edilmiş bir yer değil. Yapılan uygulamalarda göstermelik olmuş. Biz engellilerimizin konaklayacağı ve bakımlarını üstlenebilecek yerler inşa etmeyi düşündük ve bunu seçim bildirgemize ekledik. Devletin bu konu da gerekli düzenlemeleri yapması lazım.
Son olarak söylemek istedikleriniz?

Şu an da 16 yıllık bir iktidar var. Gücün şöyle bir etkisi var güç iktidarları zehirler. Ve iktidarlar yorulur. Şu anki iktidarda hem yorgunluk var hem de gücün vermiş olduğu bir zehirlenme var. Bu ben söylemiyorum. Bunu şu anki Akp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylüyor.
Bu bir bayrak yarışırdı. Bayrağı Muharrem İnce´nin Cumhurbaşkanlığında Milletin İttifakında yorulana kadar biz götürelim. Sonra başka bir arkadaşlar alsın başka bir yere götürsün. Biz bu göreve hiç olmadığız kadar hazırız. Hem örgüt hem cumhurbaşkanı adayı olarak hazırız. 24  hazirandan sonra bu bayrağı alacağımıza inanıyoruz.
Chp 6.sıra Manisa milletvekili adayı olan Hacet ise kadınlar konusunda yaptıkları çalışmalardan kısaca şöyle söz etti. Hacet; “Kadınların çalışma hayatını kolaylaştırmak için biz her mahallede bir kreş planlıyoruz. Kadın istihdamı konusunda kadınları çalıştıranlara sigortada indirim sağlayacağız.”dedi.

Kaynak: SEMİH GÜRMEN

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU AKHİSAR TAMAM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seyitahmet Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´nin Topuzlar bölgesindeki vatandaşların daveti üzerine evlerine konuk oldu.
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Boks Şampiyonu Deniz Güngör´ü ziyaret ederek boks eldiveni hediye etti ve spor hayatında başarılar diledi.
ERYÜKSEL  SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
ERYÜKSEL SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
Cumhur ittifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürüyor.
ERGUN KARAKAŞLAR, VATAN PARTİSİ´NİN AKHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ERGUN KARAKAŞLAR, VATAN PARTİSİ´NİN AKHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Ergun Karakaşlar, Vatan Partisi´nin Akhisar Belediye Başkan adayı oldu.
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK  EL BIRAKMAYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, mahalle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Akhisar Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti ve onlarla vakit geçirdi.
DSP´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KADİR ARAT
DSP´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KADİR ARAT
Demokratik Sol Parti Akhisar´da belediye başkan adayını belirledi.
DUTLULU, “AKHİSAR BELEDİYESİ, HERKESİN BELEDİYESİ OLACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR BELEDİYESİ, HERKESİN BELEDİYESİ OLACAK”
İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Erdelli ve Sindelli Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi, çözüm yollarından bahsetti.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nda, pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyen ve alışveriş yapan Akhisarlılarla sohbet eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, oda ziyaretlerine de devam ediyor.
ERYÜKSEL´DEN AKBUĞA´YA ZİYARET
ERYÜKSEL´DEN AKBUĞA´YA ZİYARET
Cumhur ittifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel,ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin davetine katılarak sorunlarını dinledi ve çözüm yollarından bahsetti.
 DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 1. Nakliye Caddesi´nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
AHMET ÖZAR DSP´DAN ADAY ADAYI
AHMET ÖZAR DSP´DAN ADAY ADAYI
Ahmet Özar DSP´den Akhisar Belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
DUTLULU, “ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
DUTLULU, “ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar esnafı ile kahvaltıda buluştu.
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sokak hayvanları için yaşam merkezleri oluşturacaklarını açıkladı.
Eryüksel; ‘BİZ YAPTIK OLDU DEMEYECEĞİZ´
Eryüksel; ‘BİZ YAPTIK OLDU DEMEYECEĞİZ´
Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı hüseyin Eryüksel, beraberinde Ak parti manisa milletvekili Uğur Aydemir, Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile dereköy mahallesinde ziyaretlerde bulundu.
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Gıda İmalatçıları Sitesi´ni ziyaret ederek, site çalışanlarının sorunlarını dinledi.
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Tütenli Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
ERYÜKSEL´E YOĞUN İLGİ
ERYÜKSEL´E YOĞUN İLGİ
Cumhur İttifakı´nın adayı olarak Akhisar Belediye başkanlığı seçim kampanyalarını yürüten Hüseyin Eryüksel; Hanpaşa,Dağdere ve Yeğenoba´yı ziyaret etti.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakı Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel; Akçeşme, Akselendi, Sarıçalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini dinledi.
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak belediye başkan adayı Besim Dutlulu, Kapaklı Mahallesi´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
DUTLULU, “AKHİSAR´IN SORUNLARINI BİZ ÇÖZECEĞİZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´IN SORUNLARINI BİZ ÇÖZECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
 VATANDAŞLARDAN DUTLULU´YA TAM DESTEK SÖZÜ
VATANDAŞLARDAN DUTLULU´YA TAM DESTEK SÖZÜ
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Ortak Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 1. ve 2. Nakliye Cadde üzerindeki esnaflara ziyarette bulundu.
BAŞKAN ERGÜN, SELÇİKLİ´DE COŞKUYLA KARŞILANDI
BAŞKAN ERGÜN, SELÇİKLİ´DE COŞKUYLA KARŞILANDI
Akhisar ile ilçe programlarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selçikli Mahallesi´nde vatandaşların konuğu oldu.
DUTLULU, YAYAKIRILDIK MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
DUTLULU, YAYAKIRILDIK MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
Akhisar Yayakırıldık Mahallesi´ni ziyaret eden Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak adayı Besim Dutlulu, yöre halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
18 Şubat 2019 Pazartesi
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıklarında utanmayasın.

SADİ
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar