BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.
Tarih: 21.6.2018 09:38:21/ 6803okunma / 0yorum

Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir?

 30 Mayıs 1974 Akhisar doğumluyum, ilkokulu Misak-ı Milli İlkokulunda, ortaokulu Ali Şefik Ortaokulunda, liseyi Akhisar Lisesinde okudum. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimi süresince sanat ile ilgilendim ve Atılım Tiyatrosunun kurucuları arasında yer aldım.

Lisans eğitimimi tamamlamamın  ardından Akhisar´ın Merkez Çarşısında ailemden devraldığım esnaflık geleneğini sürdürdüm. Şu anda Akhisar´ımızın başlıca geçim kaynağı olan zeytincilik ve ayrıca sigorta acenteliği ile uğraşmaktayım.

Akhisar´ın bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görevlerde yer aldım.

Akhisar Genç İş Adamları Derneğinde 2. Başkanlık görevini yürüttüm. Bu süreçte derneğin dergisi olan ”Genç Akhisar”ı çıkarmaya başladık ve editörlüğünü yaptım.
Chp´ye geçişiniz nasıl oldu?

2007 yılında Cumhuriyet Halk Partisi´ne üye oldum. Partimizde İlçe Yöneticiliği, İlçe Eğitim Sekreterliği, İlçe Sekreterliği görevinde bulundum. 12 Haziran 2011 genel seçim öncesinde boşalan, İlçe kongresinde tek aday olarak görev aldım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı idim.

 

Neden Milletvekili  Adayı Oldunuz?
2014 yerel seçimlerinde CHP´sinin Akhisar´dan Belediye Başkanı adayıydım. Akhisar´da  ben daha çok ilçe başkanlığı yaptığım.  Akhisar´ın lokalinde siyaset yaptım. Ve hiç beklenmeyen bir erken seçim oldu. Erken seçim kararı çıktıktan hemen sonra bizim özellikle partililerimizden milletvekili adayı olmam konusunda talep geldi. Talepleri dinledik, değerlendirdik. Arkadaşlarla konuştuk ve aday adaylığı konusundan yola çıktık. Hemen ardından da listeler oluşurken parti ön seçim yapıyordu, ama bu sefer ani seçimden dolayı ön seçim yerine  merkezi atama oldu, merkezi atamada coğrafi konum,coğrafi sıralama dikkate alındı. Akhisar´da CHP´nin almış olduğu oy, buradaki örgüt yapısının canlı ve dinamik oluşu, yaptığımız seçimlerdeki efor dolayıyla bizi ikinci sırada milletvekili adayı konumuna getirdi. Ben daha çok yerelde siyaset yapma amacında yola çıkmıştım. Fakat gelinen noktada şartlar bizi milletvekili adaylığına getirdi. Bir çağrı, bir talep varsa daha fazla sessiz kalamıyorsunuz. Kaldı ki milletvekilliği de çok önemli, çok şerefli bir görev.Gazi Mecliste Akhisar´ı Manisa´yı temsil etmek önemli. Özelliklede bu seçim biraz daha farklı olacak. Seçim sonuçlarında mecliste çok farklı bir yapı ortaya çıkacak. Bu meclise çok büyük görevler düşecek. Bunları ön  görmek, hissetmek bizde ayrıca bir motivasyon kaynağı oldu. Bunların hepsini birleştirip milletvekili adayı olarak yola çıktık.
16 yıllık Akp iktidarında Akhisar´ında Akhisar´a yapılan hizmetler hakkında ne diyeceksiniz? Önümüzdeki dönem Chp iktidar olduğu ve iktidar milletvekili olduğunuz zaman düşündüğünüz yatırımlar?
Akp´nin Akhisar için hazırlamış seçim broşürleri elime geçti. Bol bol resim var. Bol bol sayfa var. Şu dikkatimi çekti. Yerelde ve genelde 16 yıllık bir iktidar var ve geçmiş dönemlerde devamlı bakan çıkartan Manisa ve Akhisar´dan 2011 den bu yana milletvekili var. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman Akhisar´la alakalı broşürün kitapçık haline gelmesi lazım. Bir çoğu yapılacak edilecek başlandı,bitecek, tarzında. Özetle şunu söylemek istiyorum Akhisar büyük bir yer 168 bin nüfusu olan il olması gereken bir yer. Yıllarca bunun hayalini de kurduk. Böyle bir memlekette yerelde ve genelde 16 yıldır iktidar olmuş bir partinin iki tane üst geçit yaptık dememesi lazım. Çok farklı şeylerden bahsetmeleri lazım. Ben zayıf gördüm onların Akhisar ile yaptık ettik ya da yapacağız edeceğiz dediği şeyleri .  Akhisar bunlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Milletvekili adaylığım dolayıyla Manisa´nın diğer  ilçelerine gitme fırsatım oldu. Diğer ilçeler ile kıyaslama fırsatımda oldu. Onlarla kıyasladığımız zaman aradaki farkı bu süreçte bizim ne kadar aşama kaydettiğimizi görme fırsatım oldu. Tabi ki diğer ilçelerin mesafe kat ettiğini görmek bizim için sevindirici. Ama Akhisar´ın görece olarak geride görmek bizi üzüyor. Akhisar´da yapılması gereken çok şey var. Sigara fabrikasının olduğu alanı üniversiteye tahsis ettik demekle bu olay bitmiyor. Oraya üniversite yaptıysan ben onu alkışlar ve tebrik ederim.
Chp´nin Akhisar´dan kadın milletvekili adayını göstermesi Akhisar´a önem verdiğini gösteriyor. Bu konu hakkında bir değerlendirme yapar mısınız?
Hayriye hanımın bizde 6. Sıra da yer alması önemli değerli bir şey . Çok çalışkan ve fedakar bir adayımız. Bize desteği çok. Adaylık sürecini çok iyi bir şekilde yürütüyor.
Kısaca zeytinle ilgili neler söylemek istersiniz?
Zeytinle uğraşan insanların zeytinde prim diye beklentisi var. Biz bunu seçim bildirgemize yazdık. 24 Hazirandan sonra Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında zeytin üreticilerine prim sözümüzdür. Primle aynı zamanda kayıt dışılığının önüne geçeceğiz. Bizim kaynaklarımız var ve bu prim verilebilirdir. Ayrıca Akhisar zeytininin ve zeytin yağının bir marka haline gelmesi lazım. Akhisar´ın mutlaka birliğe kavuşması lazım. Bunların hep yapılması lazım.
Engelliler üzerine yaptığınız çalışmalar?
Son zamanlarda engelliler ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Yeterli midir değil. Bir ülkenin kalkınmışlığı engelli vatandaşlarına davranışı ile belli olur. Dışarı çıkıp bir tekerlekli sandalyeye binip dolaşmaya çalışsak dolaşamayız. Ya da gözümüz kapalı yürümeye çalışsak sokakta yürüyemeyiz. Engelliler için yapılan yürüyüş yollarında gitmeye çalışalım gidemeyiz. Bir kere standartlara uygun değil ve karşınıza direk çıkma olasılığı çok fazla. Şehrimiz maalesef engellileri düşünerek inşa edilmiş bir yer değil. Yapılan uygulamalarda göstermelik olmuş. Biz engellilerimizin konaklayacağı ve bakımlarını üstlenebilecek yerler inşa etmeyi düşündük ve bunu seçim bildirgemize ekledik. Devletin bu konu da gerekli düzenlemeleri yapması lazım.
Son olarak söylemek istedikleriniz?

Şu an da 16 yıllık bir iktidar var. Gücün şöyle bir etkisi var güç iktidarları zehirler. Ve iktidarlar yorulur. Şu anki iktidarda hem yorgunluk var hem de gücün vermiş olduğu bir zehirlenme var. Bu ben söylemiyorum. Bunu şu anki Akp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylüyor.
Bu bir bayrak yarışırdı. Bayrağı Muharrem İnce´nin Cumhurbaşkanlığında Milletin İttifakında yorulana kadar biz götürelim. Sonra başka bir arkadaşlar alsın başka bir yere götürsün. Biz bu göreve hiç olmadığız kadar hazırız. Hem örgüt hem cumhurbaşkanı adayı olarak hazırız. 24  hazirandan sonra bu bayrağı alacağımıza inanıyoruz.
Chp 6.sıra Manisa milletvekili adayı olan Hacet ise kadınlar konusunda yaptıkları çalışmalardan kısaca şöyle söz etti. Hacet; “Kadınların çalışma hayatını kolaylaştırmak için biz her mahallede bir kreş planlıyoruz. Kadın istihdamı konusunda kadınları çalıştıranlara sigortada indirim sağlayacağız.”dedi.

Kaynak: SEMİH GÜRMEN

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU AKHİSAR TAMAM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, emeklilikte yaşa takılanlar için açıklama yaptı.
ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
Akhisar Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan ve yönetim kurulu Manisa Milletvekillerini ziyaret etti.
ADAY ADAYI  SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
ADAY ADAYI SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan aday adayı Adnan Selvi, Atatürk mahallesi üyeleri ile bir araya geldi.
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
2019 yılı 31 Martta Yapılacak olan Mahalli Yerel seçimlere belediye başkan aday adayları Açıklanmaya Başladı.
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 95. kuruluş yıl dönümünü Parti Lokalinden Milli Egemenlik Meydanına kadar yürüyerek Atatürk anıtına çelenk koyarak kutladı.
ÇİFTÇİNİN ZARARI KARŞILANMALIDIR
ÇİFTÇİNİN ZARARI KARŞILANMALIDIR
Geçen cuma günü yağan dolu Akhisar ve Saruhanlı ilçelerimizde zeytinlik alanlarda büyük zarara neden oldu.
BAKIRLIOĞLU,BAKIR GÖLETİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
BAKIRLIOĞLU,BAKIR GÖLETİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu,Bakır Göleti´ndeki sulama sorununu meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU AKHİSAR ÇEVRE YOLUNU SORDU
BAKIRLIOĞLU AKHİSAR ÇEVRE YOLUNU SORDU
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU verdiği soru önergesi ile inşaatı duran Akhisar çevre yolunu Meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU TOPLU ZEHİRLENMELERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
BAKIRLIOĞLU TOPLU ZEHİRLENMELERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Toplu zehirlenmeleri meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU; “OHAL OLAĞAN HALE GELİYOR”
BAKIRLIOĞLU; “OHAL OLAĞAN HALE GELİYOR”
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, AK Parti Grup Başkanvekilleri tarafından Meclise sunulan 27 maddelik kanun teklifine hayır oyu kullanacağını açıkladı.
MHP İL BAŞKANI ÖZTÜR AKHİSARI ZİYARET ETTİ
MHP İL BAŞKANI ÖZTÜR AKHİSARI ZİYARET ETTİ
Manisa MHP İl başkanı Başakanı Erkan Öztürk 24 haziran seçimleri sonrası Akhisar MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek teşekkür etti.
MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU DOĞDUĞU KÖYDE
MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU DOĞDUĞU KÖYDE
24 Haziran seçimlerinde CHP Manisa Milletvekili seçilen Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU doğduğu köy olan Akhisar Sünnetçiler köyünü ziyaret ederek akrabaları ve köylüleriyle hasret giderdi.
BAKIRLIOĞLU İLK  ALTIEYLÜLE KONUŞTU
BAKIRLIOĞLU İLK ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.
BAKIRLIOĞLU YEMİN ETTİ
BAKIRLIOĞLU YEMİN ETTİ
CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu Meclis´te Yemin Etti.
AKÇAY AKHİSAR´DA SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
AKÇAY AKHİSAR´DA SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay MHP Akhisar İlçe teşkilatını ziyaret etti.
AKHİSARDA AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI
AKHİSARDA AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI
AkhisarAk Parti İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık seçim zaferini kutladı.
CUMHUR DEVAM DEDİ
CUMHUR DEVAM DEDİ
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği erken seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan başarı sağlayarak tekrar Cumhurbaşkanlığına seçildi.
Hacet, “Millet İçin Geliyoruz”
Hacet, “Millet İçin Geliyoruz”
CHP 6. Sıra Milletvekili adayı Hayriye Hacet seçim çalışmalarına bir gün kala ilk önce doğduğu topraklarda Gelenbe´de seçmenlerle buluştu.
BAKIRLIOĞLU: "HAKÇA PAYLAŞACAĞIZ"
BAKIRLIOĞLU: "HAKÇA PAYLAŞACAĞIZ"
Seçim çalışmaları kapsamında Akhisar Gıda Çarşısına ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, Erdost Tekstil ve TYH Tekstil çalışanları ile bir araya geldi.
İLÇE SEÇİM KURULUNDAN  RED
İLÇE SEÇİM KURULUNDAN RED
Siyasi partilerin kortej yürüyüşüne ilçe seçim kurulunca izin verilmedi.
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, sanayi esnafı ile buluştu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, sanayi esnafı ile buluştu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, 24 Haziran erken genel seçim ve Cumhurbaşkanı seçimlerine 1 gün kala Akhisar´da sanayi esnafı ile buluşarak destek istedi.
BAKIRLIOĞLU; "EMEĞİN YANINDAYIZ"
BAKIRLIOĞLU; "EMEĞİN YANINDAYIZ"
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, Organize Sanayi Bölgesi´nde ki ziyaretlerine devam etti.
Akhisar Başkan Ergün´ü Bağrına Bastı
Akhisar Başkan Ergün´ü Bağrına Bastı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Akhisar´la devam etti.
BAKIRLIOĞLU´NA İLGİ BÜYÜK
BAKIRLIOĞLU´NA İLGİ BÜYÜK
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve 6.Sıra Milletvekili Adayı Hayriye Hacet, İlçe Başkanı İsmail Fikirli ile birlikte Hergelen meydanında vatandaşlar ile bir araya geldi.
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur aydemir, Akhisarlı pazarcı esnafını ziyaret etti
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur aydemir, Akhisarlı pazarcı esnafını ziyaret etti
AK Parti Manisa Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Manisa 2.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir ile beraberindeki Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akhisar´da Çarşamba pazarı esnafını ziyaret ederek destek istedi.
BAKIRLIOĞLU´NA HACI İSHAK MAHALLESİ´NDE YOĞUN İLGİ
BAKIRLIOĞLU´NA HACI İSHAK MAHALLESİ´NDE YOĞUN İLGİ
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve 6.Sıra Milletvekili Adayı Hayriye Hacet 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını sürdürüyor.
BAKIRLIOĞLU´NUN DURAĞI KÖYLÜ GARAJI OLDU
BAKIRLIOĞLU´NUN DURAĞI KÖYLÜ GARAJI OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ziyaretlerine köylü garajında devam etti.
BAKIRLIOĞLU: "AFET İHMALDEN DOĞAR"
BAKIRLIOĞLU: "AFET İHMALDEN DOĞAR"
Saruhanlı´ya bağlı İshakçelebi mahallesinde gerçekleşen sel felaketi nedeniyle vatandaşlara ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti.
CHP AKHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI´NI ZİYARET ETTİ
CHP AKHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI´NI ZİYARET ETTİ
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret etti
AYDEMİR AKHİSARLI MUHTARLARLA BULUŞTU
AYDEMİR AKHİSARLI MUHTARLARLA BULUŞTU
24 Haziran erken genel seçim ve Cumhurbaşkanı seçimine sayılı günler kala çalışmalarını Akhisar´da sürdüren AK Parti Manisa Milletvekili ve 2.Sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Akhisarlı muhtarlarla kahvaltıda buluştu.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
manisa
16 Ekim 2018 Salı
Bugün
Parçalı bulutlu
27 °C
12 °C
Çarşamba
Parçalı bulutlu
26 °C
13 °C
Perşembe
Parçalı bulutlu
26 °C
13 °C
Son Yorumlananlar
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
İlhan Koruyucu İkinci Şiir Kitabına İmza Günü Düzenledi
Değerli şair dostum İlhan Koruyucu dostumun imza gününe katılmaktan onur duydum Sevdalı Karanfiller isimli kitabının okuru bol olsun şairimizi yolu açık olsun.İmza günü dolayısıyla bir çok sefer geldiğim Akhisar ilçesinin misafirperverliğini kültüre ve sanata verilen değeri yeniden görmekten ziyadesiyle mutlu oldum.Bizleri haber sütunlarına layık gören Altıeylül gazete ve haber sitesine de ayrıca teşekkür ediyor kültüre verdikleri katkılarından dolayı kutluyorum
Başbakandan zeytin primine yeşil ışık
Süleyman Kollu Kavga etmek için değil, ikna etmek için yapmış olduğu, son derece olumlu ve doğru yaklaşımı ile en azından başbakanlık talimatı ile bir çalışma başlatmayı başaran Sayın Alpet Alhat´ı tebrik ediyorum. Yıllarca benim de üzerinde durduğum, iktidar ve muhalefet milletvekillerine her fırsatta aksettirdiğim,zeytinin danesine prim verilmesi konusunda yaşanan gelişme umut verici, sevindirici bir gelişmedir. Umarım bu zeytin sezonundan itibaren, Sayın Alper kardeşimin dediği gibi "iyi zeytin üretmek için gayret sarf eden üretici" hak ettiği prim desteğini alır.
Akhisarspor İsim Hakkı İçin Teleset Mobilya İle Anlaştı !
hayırlısı olsun da ne kadara anlaşıldı hiç bir zaman kaç para alındıgını açıklamıyorsunuz açıklarsanız kamuoyuna sevınırız baskanım
Vicdan Sızlatıyor
Tek kelime ile şehrimizin önde gelenlerinin ayıbıdır.
Bereketli Ovalardan Avrupa´ya Domates
Güzel ziyaretiniz için çok teşekkürler.
66 Yıllık Traktör Tamirciliği
gurur duyduğum çalışkanlığıyla dürüstlüğüyle örnek alınacak sevgili babam ALLAH sana uzun ömür versin başımızdan eksik olma
66 Yıllık Traktör Tamirciliği
gurur duyduğum çalışkanlığıyla dürüstlüğüyle örnek alınacak sevgili babam ALLAH sana uzun ömür versin başımızdan eksik olma
Sirkenin balı bozması gibi kötü huy da amelleri bozar. Güneşin karı erittiği gibi güzel ahlak da günahları öyle eritir.

Hz.Muhammed
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar