BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.
Tarih: 21.6.2018 09:38:21/ 6941okunma / 0yorum

Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir?

 30 Mayıs 1974 Akhisar doğumluyum, ilkokulu Misak-ı Milli İlkokulunda, ortaokulu Ali Şefik Ortaokulunda, liseyi Akhisar Lisesinde okudum. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimi süresince sanat ile ilgilendim ve Atılım Tiyatrosunun kurucuları arasında yer aldım.

Lisans eğitimimi tamamlamamın  ardından Akhisar´ın Merkez Çarşısında ailemden devraldığım esnaflık geleneğini sürdürdüm. Şu anda Akhisar´ımızın başlıca geçim kaynağı olan zeytincilik ve ayrıca sigorta acenteliği ile uğraşmaktayım.

Akhisar´ın bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görevlerde yer aldım.

Akhisar Genç İş Adamları Derneğinde 2. Başkanlık görevini yürüttüm. Bu süreçte derneğin dergisi olan ”Genç Akhisar”ı çıkarmaya başladık ve editörlüğünü yaptım.
Chp´ye geçişiniz nasıl oldu?

2007 yılında Cumhuriyet Halk Partisi´ne üye oldum. Partimizde İlçe Yöneticiliği, İlçe Eğitim Sekreterliği, İlçe Sekreterliği görevinde bulundum. 12 Haziran 2011 genel seçim öncesinde boşalan, İlçe kongresinde tek aday olarak görev aldım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı idim.

 

Neden Milletvekili  Adayı Oldunuz?
2014 yerel seçimlerinde CHP´sinin Akhisar´dan Belediye Başkanı adayıydım. Akhisar´da  ben daha çok ilçe başkanlığı yaptığım.  Akhisar´ın lokalinde siyaset yaptım. Ve hiç beklenmeyen bir erken seçim oldu. Erken seçim kararı çıktıktan hemen sonra bizim özellikle partililerimizden milletvekili adayı olmam konusunda talep geldi. Talepleri dinledik, değerlendirdik. Arkadaşlarla konuştuk ve aday adaylığı konusundan yola çıktık. Hemen ardından da listeler oluşurken parti ön seçim yapıyordu, ama bu sefer ani seçimden dolayı ön seçim yerine  merkezi atama oldu, merkezi atamada coğrafi konum,coğrafi sıralama dikkate alındı. Akhisar´da CHP´nin almış olduğu oy, buradaki örgüt yapısının canlı ve dinamik oluşu, yaptığımız seçimlerdeki efor dolayıyla bizi ikinci sırada milletvekili adayı konumuna getirdi. Ben daha çok yerelde siyaset yapma amacında yola çıkmıştım. Fakat gelinen noktada şartlar bizi milletvekili adaylığına getirdi. Bir çağrı, bir talep varsa daha fazla sessiz kalamıyorsunuz. Kaldı ki milletvekilliği de çok önemli, çok şerefli bir görev.Gazi Mecliste Akhisar´ı Manisa´yı temsil etmek önemli. Özelliklede bu seçim biraz daha farklı olacak. Seçim sonuçlarında mecliste çok farklı bir yapı ortaya çıkacak. Bu meclise çok büyük görevler düşecek. Bunları ön  görmek, hissetmek bizde ayrıca bir motivasyon kaynağı oldu. Bunların hepsini birleştirip milletvekili adayı olarak yola çıktık.
16 yıllık Akp iktidarında Akhisar´ında Akhisar´a yapılan hizmetler hakkında ne diyeceksiniz? Önümüzdeki dönem Chp iktidar olduğu ve iktidar milletvekili olduğunuz zaman düşündüğünüz yatırımlar?
Akp´nin Akhisar için hazırlamış seçim broşürleri elime geçti. Bol bol resim var. Bol bol sayfa var. Şu dikkatimi çekti. Yerelde ve genelde 16 yıllık bir iktidar var ve geçmiş dönemlerde devamlı bakan çıkartan Manisa ve Akhisar´dan 2011 den bu yana milletvekili var. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman Akhisar´la alakalı broşürün kitapçık haline gelmesi lazım. Bir çoğu yapılacak edilecek başlandı,bitecek, tarzında. Özetle şunu söylemek istiyorum Akhisar büyük bir yer 168 bin nüfusu olan il olması gereken bir yer. Yıllarca bunun hayalini de kurduk. Böyle bir memlekette yerelde ve genelde 16 yıldır iktidar olmuş bir partinin iki tane üst geçit yaptık dememesi lazım. Çok farklı şeylerden bahsetmeleri lazım. Ben zayıf gördüm onların Akhisar ile yaptık ettik ya da yapacağız edeceğiz dediği şeyleri .  Akhisar bunlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Milletvekili adaylığım dolayıyla Manisa´nın diğer  ilçelerine gitme fırsatım oldu. Diğer ilçeler ile kıyaslama fırsatımda oldu. Onlarla kıyasladığımız zaman aradaki farkı bu süreçte bizim ne kadar aşama kaydettiğimizi görme fırsatım oldu. Tabi ki diğer ilçelerin mesafe kat ettiğini görmek bizim için sevindirici. Ama Akhisar´ın görece olarak geride görmek bizi üzüyor. Akhisar´da yapılması gereken çok şey var. Sigara fabrikasının olduğu alanı üniversiteye tahsis ettik demekle bu olay bitmiyor. Oraya üniversite yaptıysan ben onu alkışlar ve tebrik ederim.
Chp´nin Akhisar´dan kadın milletvekili adayını göstermesi Akhisar´a önem verdiğini gösteriyor. Bu konu hakkında bir değerlendirme yapar mısınız?
Hayriye hanımın bizde 6. Sıra da yer alması önemli değerli bir şey . Çok çalışkan ve fedakar bir adayımız. Bize desteği çok. Adaylık sürecini çok iyi bir şekilde yürütüyor.
Kısaca zeytinle ilgili neler söylemek istersiniz?
Zeytinle uğraşan insanların zeytinde prim diye beklentisi var. Biz bunu seçim bildirgemize yazdık. 24 Hazirandan sonra Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında zeytin üreticilerine prim sözümüzdür. Primle aynı zamanda kayıt dışılığının önüne geçeceğiz. Bizim kaynaklarımız var ve bu prim verilebilirdir. Ayrıca Akhisar zeytininin ve zeytin yağının bir marka haline gelmesi lazım. Akhisar´ın mutlaka birliğe kavuşması lazım. Bunların hep yapılması lazım.
Engelliler üzerine yaptığınız çalışmalar?
Son zamanlarda engelliler ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Yeterli midir değil. Bir ülkenin kalkınmışlığı engelli vatandaşlarına davranışı ile belli olur. Dışarı çıkıp bir tekerlekli sandalyeye binip dolaşmaya çalışsak dolaşamayız. Ya da gözümüz kapalı yürümeye çalışsak sokakta yürüyemeyiz. Engelliler için yapılan yürüyüş yollarında gitmeye çalışalım gidemeyiz. Bir kere standartlara uygun değil ve karşınıza direk çıkma olasılığı çok fazla. Şehrimiz maalesef engellileri düşünerek inşa edilmiş bir yer değil. Yapılan uygulamalarda göstermelik olmuş. Biz engellilerimizin konaklayacağı ve bakımlarını üstlenebilecek yerler inşa etmeyi düşündük ve bunu seçim bildirgemize ekledik. Devletin bu konu da gerekli düzenlemeleri yapması lazım.
Son olarak söylemek istedikleriniz?

Şu an da 16 yıllık bir iktidar var. Gücün şöyle bir etkisi var güç iktidarları zehirler. Ve iktidarlar yorulur. Şu anki iktidarda hem yorgunluk var hem de gücün vermiş olduğu bir zehirlenme var. Bu ben söylemiyorum. Bunu şu anki Akp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylüyor.
Bu bir bayrak yarışırdı. Bayrağı Muharrem İnce´nin Cumhurbaşkanlığında Milletin İttifakında yorulana kadar biz götürelim. Sonra başka bir arkadaşlar alsın başka bir yere götürsün. Biz bu göreve hiç olmadığız kadar hazırız. Hem örgüt hem cumhurbaşkanı adayı olarak hazırız. 24  hazirandan sonra bu bayrağı alacağımıza inanıyoruz.
Chp 6.sıra Manisa milletvekili adayı olan Hacet ise kadınlar konusunda yaptıkları çalışmalardan kısaca şöyle söz etti. Hacet; “Kadınların çalışma hayatını kolaylaştırmak için biz her mahallede bir kreş planlıyoruz. Kadın istihdamı konusunda kadınları çalıştıranlara sigortada indirim sağlayacağız.”dedi.

Kaynak: SEMİH GÜRMEN

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU AKHİSAR TAMAM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Akhisar MHP İlçe teşkilatında yeni göreve başlayan Başkan Ahmet Namal ve Kadın Kolları Başkanına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
 BAKIRLIOĞLU, “AKHİSAR TREN GARI NEDEN TAŞINDI?”
BAKIRLIOĞLU, “AKHİSAR TREN GARI NEDEN TAŞINDI?”
Akhisar´daki tren garının şehir dışına taşınmasını Mecliste dile getiren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, 25 bin olan yolcu sayısının 4 bine düşürdüğünü söyledi.
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Akhisar´da cenaze namazına katılmak üzere Akhisar´a geldi
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı parti lokalinde basın mensupları ve parti üyeleri ile birlikte kahvaltıda buluştu.
BAKIRLIOĞLU, “ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI”
BAKIRLIOĞLU, “ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI”
2019 yılında işçilerin alacağı asgari ücreti belirlemek üzere çalışmalara başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu ile ilgili Meclis Genel Kurulunda konuşan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU asgari ücretin net 2.200 lira olması gerektiğini söyledi.
CHP KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA  AÇIKLAMA YAPTI
CHP KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA AÇIKLAMA YAPTI
Akhisar CHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, Kadına seçme seçilme hakkının 84. yılı nedeni ile ilçe binasında basın açıklaması yaptı. İlçe
SP  3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
SP 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Saadet Partisinden Akhisar´da 31 Mart seçimlerinde Ali Dursun aday olduğunu açıklamasından sonra çalışmalarına başladı.
AKHİSAR CHP ÜYELERİ “DUTLULU´YU İSTİYORUZ” DEDİ
AKHİSAR CHP ÜYELERİ “DUTLULU´YU İSTİYORUZ” DEDİ
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi temayül yoklamasında kazanan aday adayı Besim Dutlulu oldu.
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Dursun Adaylığını açıkladı
BÜLENT SAĞLAM KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
BÜLENT SAĞLAM KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
CHP´den Akhisar Belediye Başkan aday adayı Bülent Sağlam parti kadın kolları ile bir araya geldi.
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Ecz. Besim DUTLULU Hacıishak mahallesinde vatandaşlar ve partilileri ziyaret etti.
PAZAR GÜNÜ SANDIKTAN BAŞKAN ÇIKACAK
PAZAR GÜNÜ SANDIKTAN BAŞKAN ÇIKACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye başkan aday adaylarının tanıtımının ve belediyecilik anlayışının basınla paylaşıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu Pazar günü CHP üyelerinin katılımı ile yapılacak aday belirleme oylamasının Akhisar´ın yeni belediye başkanını belirleyeceğini belirtti.
BESİM DUTLULU SEYİTAHMET MAHALLESİNDE
BESİM DUTLULU SEYİTAHMET MAHALLESİNDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Seyitahmet mahallesinde partililer ve vatandaşlarla buluştu.
BESİM DUTLULU AKHİSAR BALKAN GÖÇMENLERİ DERNEĞİNDE
BESİM DUTLULU AKHİSAR BALKAN GÖÇMENLERİ DERNEĞİNDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Balkan Göçmenleri Derneğinde partililer ve dernek üyeleriyle buluştu.
MHP İLÇE BAŞKANI AHMET NAMAL GÖREVİ RESMEN DEVRALDI
MHP İLÇE BAŞKANI AHMET NAMAL GÖREVİ RESMEN DEVRALDI
Akhisar MHP İlçe teşkilat başkanlığına geçtiğimiz günlerde Ahmet Namal getirilmişti.
BESİM DUTLULU RAGIPBEY MAHALLESİ ÜYELERİYLE BULUŞTU
BESİM DUTLULU RAGIPBEY MAHALLESİ ÜYELERİYLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Ragıpbey mahallesi partilileriyle bir araya geldi.
BESİM DUTLULU GENÇLERLE BULUŞTU
BESİM DUTLULU GENÇLERLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU partili gençlerle bir araya geldi.
BESİM DUTLULU ZEYTİNLİOVA´DA
BESİM DUTLULU ZEYTİNLİOVA´DA
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Zeytinliova mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
AKHİSAR´DA KADINA ŞİDDETE YER YOK !
AKHİSAR´DA KADINA ŞİDDETE YER YOK !
Akhisarda 25 Kasım Uluslararası Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında ´Kadına Şiddete Son ve Kadına Özgürlük´ adı altında yürüyüşü düzenlendi.
“KADINA YÖNELİK ŞİDDET BİR İNSAN HAKKI İHLALİDİR"
“KADINA YÖNELİK ŞİDDET BİR İNSAN HAKKI İHLALİDİR"
Bundan tam 58 yıl önce Dominik Cumhuriyetinde Turjillo diktatörlüğüne karşı özgürlük ve hak mücadelesi veren Mirabel kız kardeşler, yönetimin askerleri tarafından tecavüz edildikten sonra katledildiler
MHP AKHİSAR  İLÇE TEŞKİLATINDA  GÖREV DEĞİŞİMİ OLDU
MHP AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV DEĞİŞİMİ OLDU
Akhisar MHP İlçe teşkilat başkanlığına Ahmet Namal getirildi. Geçtiğimiz günlerde MHP genel merkezince Manisanın 5 ilçesinin İlçe teşkilat başkanları Genel merkezce değişitirldi.
BESİM DUTLULU HÜRRİYET MAHALLESİ´NDE
BESİM DUTLULU HÜRRİYET MAHALLESİ´NDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Hürriyet mahallesinde partililer ve vatandaşlarla buluştu.
CHP´DE TEMAYÜL YOKLAMASI 2 ARALIK´TA
CHP´DE TEMAYÜL YOKLAMASI 2 ARALIK´TA
CHP Akhisar İlçe Teşkilatı 2 Aralık´ta temayül yoklamasına gidiyor.
BESİM DUTLULU BALLICA VE DEREKÖY´DE
BESİM DUTLULU BALLICA VE DEREKÖY´DE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, bu akşam Ballıca ve Dereköy mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
BESİM DUTLULU KAPAKLI VE MECİDİYE´DE
BESİM DUTLULU KAPAKLI VE MECİDİYE´DE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Kapaklı ve Mecidiye mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
BESİM DUTLULU KADIN ÜYELERLE KAHVALTIDA
BESİM DUTLULU KADIN ÜYELERLE KAHVALTIDA
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Cumhuriyet Halk Partisi´nin kadın üyeleriyle buluştu.
BAKIRLIOĞLU,AKHİSAR´A FAKÜLTE AÇILMASI TALEBİNİ MEB ve YÖK´E İLETİ
BAKIRLIOĞLU,AKHİSAR´A FAKÜLTE AÇILMASI TALEBİNİ MEB ve YÖK´E İLETİ
Akhisar´a fakülte açılması için Mecliste kanun teklifi veren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu bu talebini Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç´a yazılı olarak iletti.
ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisinden Ali Velestin´de aday adaylığını açıkladı.
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
Tarım ve Orman Bakanlığının Meclis Plan ve Bütçe Komisyonundaki görüşmelerinde söz alan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli´ye çağrıda bulunarak 23-25 kasım tarihlerinde Akhisar´da kutlanacak olan “Dünya Zeytin Gününde” sofralık zeytine prim müjdesini duymak istediklerini söyledi.
DUTLULU´DAN  HACIİSHAK ZİYARETİ
DUTLULU´DAN HACIİSHAK ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Hacıishak mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
manisa
11 Aralık 2018 Salı
Bugün
Parçalı bulutlu
8 °C
1 °C
Çarşamba
Sağanak
8 °C
0 °C
Perşembe
Sağanak
13 °C
6 °C
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
Dünyada iki yüzlü olanlar, kıyamet günü ateşten iki yüzlü olarak gelirler.

Hz. Muhammed
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar