BAKIRLIOĞLU İLK ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.
Tarih: 15.7.2018 14:56:47/ 2840okunma / 0yorum

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ilk kez Akhisar Altıeylül Gazetesine verdiği demeçte Seçim sürecinde yaşadıkları, seçim sonuçları, milletvekilliği ve Muharrem İnce ile CHP arasında yaşanan kurultay polemiği hakkında açıklamalarda bulundu. Bakırlıoğlu Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine hukuken ve fiilen hazır olmadığımızı iddia etti.

Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.

MECLİS KÜRSÜSÜNDEN SESLENMEK GÜZEL BİR DUYGU

Bakırlıoğlu;” Hiç alışkın olmadığımız bir tempodayız. Ama alışacağız. Yeni bir  sistemle meclis yeni bir görev üstlenecek. Kısa ama çok yoğun bir seçim temposu oldu. Mazbatamızı aldık ve yemin töreni gerçekleştirdik. Gazi bir meclisimiz var ve oranın ambiyansı çok farklı. Kurtuluş savaşını idare etmiş, Cumhuriyeti kurmuş. Dünyada eşi benzeri olmayan bir olay. Bu meclis çatısı altında Manisa´yı Akhisar´ı temsil etmek bizim için önemli. Genel kurula girince fazlaca duygulanacağımı tahmin etmiyordum. Yemin ettiğim zamanki o his çok farklı. Daha önce toplum önünde konuşma yapmış biri olarak o kürsüden seslenmek güzel bir duygu. Bu duyguyu bana yaşattığı için partime, seçmenlere, herkese çok teşekkür ediyorum. Sorumluluğumuz çok fazla. Şimdiye kadar bize güvenenleri biz mahçup etmedik.  Bundan sonrada mahçup etmeyeceğiz. Kendimize, arkadaşlarımıza, örgütümüze güveniyoruz”dedi.

BUNU ÖNGÖRÜYORDUK

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendiren Bakırlıoğlu; “Muharrem İnce´nin CHP´den daha fazla oy alacağını ön görüyorduk.  Bizim seçim çalışmalarımız diğer seçim kampanyalarından farklıydı. İnce, ilk günden parti rozetini çıkartıp Türk bayrağı rozetini taktı. Ve söylediği şey  herkesin Cumhurbaşkanı olacağı şeklindeydi. Bu da halkta karşılık gördü. Türkiye´de hemen hemen her kesimin oyunu alabilmiş bir isim oldu. Ama ne yazık ki ikinci tur için yeterli olmadı” dedi.

KURULTAYI KONUŞMAK ÇOK ERKEN
Chp´de değişim olayına farklı açıdan baktığını ifade eden Bakırlıoğlu; “ Kişiler üzerinden tartışma yapmak bizi yanlış yerlere götürür.  Bu tartışma çok erken başladı. İl ve ilçelerde danışma kurulu toplantılarını bu tartışmalardan dolayı yapamadık . Bir anda olağanüstü kurultay çağrıları yapılması bana göre yanlış oldu. Olağan üstü kurultayın ne şekilde toplanacağı bellidir. Delege çoğunluğunun salt çoğunluğu oy verirse o zaman olur ve örgütün bu kararına bizim diyecek bir lafımız olmaz.” Şeklinde konuştu.

AKHİSAR İÇİN BİRBİRİMİZE OMUZ VERİRİZ
Akhisar´dan farklı iki partiden vekil olmasını değerlendiren Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar ve Manisa ile ilgili konularda  kendisi gibi Uğur Aydemir´in de olumlu yaklaşacağına inandığını belirtti.  Bakırlıoğlu; Seçim çalışmaları sürecinde gittiğim ilçe ziyaretlerinde belediye başkanlarına ben parti gözetmeksizin ben manisa milletvekliyim dedim. Ve herhangi bir sorunda ben siyasi parti olarak ayırmadan sizinle çalışmaya hazırım. Akhisarla ilgili her konuda uğur beyle çözümün bir parçası olmaya hazırım. İnanıyorum ki Uğur Bey de aynı histedir.  Biz chp olarak seçim bildirgemizde ne yazıyorsa onu yasalaştırmak için mücadele vereceğiz. Biz  24 Haziran öncesinde Türk halkına Manisa Halkına Akhisarda yaşayan insanlara  ne sözü verdiysek  onların hepsini  Mecliste yasalaştırmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. “dedi.

ZEYTİNE PRİM DESTEĞİNİ SAVUNACAĞIZ

Bizim seçim vaadlerimiz arasında  zeytinin tanesine pirim desteği vardı bizim vaadlerimizin arasında seçim öncesi  mesala…Ugur Beyden ben onu beklerim.Yani yapmış olduğumuz  kanun tasarısında kanun teklifinin altında onun da imzasını görmek isterim.  Nasıl olsa oda Akhisar´da yaşayan Manisa Milletvekili . Bu bizim partimizin sorumluluğunda olan bir olay değil Akhisarda on binlerce zeytinci aile var,  hem Akhisardaki Zeytinci ailelere nefes aldıracak hem Akhisar ekonomisine katkı sağlayacağı böyle bir konuda  Uğur Bey´in imtina edeceğini ben zannetmiyorum.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİZE YAKIN

2014 seçimlerinde çok az farkla belediye başkanlığını kaybetmiş olmanın kazandırdığı tecrübeyi iyi değerlendireceklerini belirten Bakırlıoğlu  bu seçimde iyi bir planlama ve sıkı bir çalışma ile belediye başkanlığını CHP´nin kazanacağını savundu. Bakırlıoğlu ; “Biliyorsunuz ben geçen yerel seçimlerde  30 mart 2014 yerel seçimlerinde Belediye başkan adayı idim. Yaşamış olduğumuz bir süreç var ve kazanamadığımız seçim var sonuç itibariyle.  Ve bizim bunlardan çıkartmış olduğumuz çok dersler var. Hem örgüt olarak hem de benim kişisel olarak  bu geçirmiş olduğumuz süreçten sorumluyum. Çıkartmış olduğumuz çok dersler var. İyi yaptığımız şeyler var onları biliyoruz  onları devam ettireceğiz,  hatalı yaptığımız şeyler var  geçen seçimlerde bizim en büyük sıkıntılardan bir tanesi örgütsel dökümü tam anlamıyla sağlayamamıştık. Aday belirleme sürecinde başlayan sıkıntılı bir süreç vardı  biz o süreci sağlıklı bir şekilde yürütemedik. Burada benim ve herkesin sorumluluğu vardır. Bu sefer geçmişte yaşamış olduğumuz bu sıkıntıları   önümüzdeki süreçte rehberimiz olacak.  Bu tecrübelerimiz ışığında öncelikle bizim yapmamız gereken örgütsel  bütünlüğümüzü kaybetmemek. Bütün üye delege aday adaylarımız ile hep birlikte yola çıkarsak biz önümüzdeki süreçte CH P´nin Akhisarda Belediyeyi kazanacağına inanıyoruz biz” diyerek Mart 2019´u işaret etti.

MECLİSTE ODAMA ÜÇ FOTOĞRAF ASACAĞIM

Mecliste oda sayısının , genel kurulda koltuk sayısının 550 olması bile yeni sisteme hazır olmadığımızın işareti diyen Bakırlıoğlu, şans eseri kendisine düşen odada iki gün misafir gibi kaldığını ifade etti. Bakırlıoğlu Meclisteki odasına kendisinde çok önemli yeri olan iki fotoğrafı ve Atatürk´ün çok özel bulduğu bir fotoğrafını asacağını ifade etti.

Bakırlıoğlu, seçim çalışmaları sırasında,  ziyarete gittiği onlarca yüzlerce insanın elini omuzuna koyarak desteklemesi sırasında giydiği beyaz bir gömleğin omuzunda oluşan lekenin çok anlamlı olduğunu, bunun fotoğrafını odasına asacağını, bu insanların verdiği destek ve gösterdikleri hoşgörüyü unutmayıp sorumluluğu omuzunda hissedeceğini belirtti.

Kendi köyünde seçim çalışması sırasında çok duygusal anlar yaşadığını ve bu sırada yakınları, akraba ve köylüleri ile çekilen bir fotoğrafı da nereden geldiğini unutmamak için seçtiğini belirtti.

Atatürk´ün Ankara yakınlarında  bir ziyareti sırasında deve kervanındakilerle onların gözünün içine bakarak sohbet yaptığı esnada çekilen fotoğrafını da çok beğendiği için odasına asacağını ifade etti.

İLK MÜLAKATIM ALTIEYLÜL İLE OLDU

Altıeylül gazetesine bu mülakat için çok teşekkür ederek  Milletvekili seçilmesinden sonra basına verdiği ilk mülakatın Akhisar Altıeylül Gazetesiyle olduğunu belirten Bakırlıoğlu; “Basın kuvvetler ayrılığında, yasama, yürütme ve yargının yanında dördüncü güçtür. Türkiye´nin içinde bulunduğumuz zamanda maalesef birçok gazetesinin yanlı olduğuna işaret ederek, mutlaka tarafsız ve doğru haberi yapan gazetelere ihtiyacımız var. Altıeylül gazetesini uzun zamandan beri abonesiyim ve iyi takip ediyorum. Doğru, tarafsız ve objektif haberciliğinizden dolayı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Video Tarihi: 15.7.2018 14:56:47

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
MHP İLÇE YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Akhisar MHP İlçe teşkilatında yeni göreve başlayan Başkan Ahmet Namal ve Kadın Kolları Başkanına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
 BAKIRLIOĞLU, “AKHİSAR TREN GARI NEDEN TAŞINDI?”
BAKIRLIOĞLU, “AKHİSAR TREN GARI NEDEN TAŞINDI?”
Akhisar´daki tren garının şehir dışına taşınmasını Mecliste dile getiren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, 25 bin olan yolcu sayısının 4 bine düşürdüğünü söyledi.
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
ADANA B.BELEDİYE BAŞKANI AKHİSAR´DA
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Akhisar´da cenaze namazına katılmak üzere Akhisar´a geldi
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
CHP AKHİSAR TEŞKİLATI BASIN İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı parti lokalinde basın mensupları ve parti üyeleri ile birlikte kahvaltıda buluştu.
BAKIRLIOĞLU, “ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI”
BAKIRLIOĞLU, “ASGARİ ÜCRET EN AZ 2.200 LİRA OLMALI”
2019 yılında işçilerin alacağı asgari ücreti belirlemek üzere çalışmalara başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu ile ilgili Meclis Genel Kurulunda konuşan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU asgari ücretin net 2.200 lira olması gerektiğini söyledi.
CHP KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA  AÇIKLAMA YAPTI
CHP KADIN KOLLARI HAKLARININ 84. YILINDA AÇIKLAMA YAPTI
Akhisar CHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, Kadına seçme seçilme hakkının 84. yılı nedeni ile ilçe binasında basın açıklaması yaptı. İlçe
SP  3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
SP 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Saadet Partisinden Akhisar´da 31 Mart seçimlerinde Ali Dursun aday olduğunu açıklamasından sonra çalışmalarına başladı.
AKHİSAR CHP ÜYELERİ “DUTLULU´YU İSTİYORUZ” DEDİ
AKHİSAR CHP ÜYELERİ “DUTLULU´YU İSTİYORUZ” DEDİ
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi temayül yoklamasında kazanan aday adayı Besim Dutlulu oldu.
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ DURSUN SAADET PARTİSİNDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali Dursun Adaylığını açıkladı
BÜLENT SAĞLAM KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
BÜLENT SAĞLAM KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
CHP´den Akhisar Belediye Başkan aday adayı Bülent Sağlam parti kadın kolları ile bir araya geldi.
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
BESİM DUTLULU HACIİSHAK MAHALLESİ´NDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Ecz. Besim DUTLULU Hacıishak mahallesinde vatandaşlar ve partilileri ziyaret etti.
PAZAR GÜNÜ SANDIKTAN BAŞKAN ÇIKACAK
PAZAR GÜNÜ SANDIKTAN BAŞKAN ÇIKACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye başkan aday adaylarının tanıtımının ve belediyecilik anlayışının basınla paylaşıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu Pazar günü CHP üyelerinin katılımı ile yapılacak aday belirleme oylamasının Akhisar´ın yeni belediye başkanını belirleyeceğini belirtti.
BESİM DUTLULU SEYİTAHMET MAHALLESİNDE
BESİM DUTLULU SEYİTAHMET MAHALLESİNDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Seyitahmet mahallesinde partililer ve vatandaşlarla buluştu.
BESİM DUTLULU AKHİSAR BALKAN GÖÇMENLERİ DERNEĞİNDE
BESİM DUTLULU AKHİSAR BALKAN GÖÇMENLERİ DERNEĞİNDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Balkan Göçmenleri Derneğinde partililer ve dernek üyeleriyle buluştu.
MHP İLÇE BAŞKANI AHMET NAMAL GÖREVİ RESMEN DEVRALDI
MHP İLÇE BAŞKANI AHMET NAMAL GÖREVİ RESMEN DEVRALDI
Akhisar MHP İlçe teşkilat başkanlığına geçtiğimiz günlerde Ahmet Namal getirilmişti.
BESİM DUTLULU RAGIPBEY MAHALLESİ ÜYELERİYLE BULUŞTU
BESİM DUTLULU RAGIPBEY MAHALLESİ ÜYELERİYLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Ragıpbey mahallesi partilileriyle bir araya geldi.
BESİM DUTLULU GENÇLERLE BULUŞTU
BESİM DUTLULU GENÇLERLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU partili gençlerle bir araya geldi.
BESİM DUTLULU ZEYTİNLİOVA´DA
BESİM DUTLULU ZEYTİNLİOVA´DA
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Zeytinliova mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
AKHİSAR´DA KADINA ŞİDDETE YER YOK !
AKHİSAR´DA KADINA ŞİDDETE YER YOK !
Akhisarda 25 Kasım Uluslararası Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında ´Kadına Şiddete Son ve Kadına Özgürlük´ adı altında yürüyüşü düzenlendi.
“KADINA YÖNELİK ŞİDDET BİR İNSAN HAKKI İHLALİDİR"
“KADINA YÖNELİK ŞİDDET BİR İNSAN HAKKI İHLALİDİR"
Bundan tam 58 yıl önce Dominik Cumhuriyetinde Turjillo diktatörlüğüne karşı özgürlük ve hak mücadelesi veren Mirabel kız kardeşler, yönetimin askerleri tarafından tecavüz edildikten sonra katledildiler
MHP AKHİSAR  İLÇE TEŞKİLATINDA  GÖREV DEĞİŞİMİ OLDU
MHP AKHİSAR İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV DEĞİŞİMİ OLDU
Akhisar MHP İlçe teşkilat başkanlığına Ahmet Namal getirildi. Geçtiğimiz günlerde MHP genel merkezince Manisanın 5 ilçesinin İlçe teşkilat başkanları Genel merkezce değişitirldi.
BESİM DUTLULU HÜRRİYET MAHALLESİ´NDE
BESİM DUTLULU HÜRRİYET MAHALLESİ´NDE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ecz. Besim DUTLULU Hürriyet mahallesinde partililer ve vatandaşlarla buluştu.
CHP´DE TEMAYÜL YOKLAMASI 2 ARALIK´TA
CHP´DE TEMAYÜL YOKLAMASI 2 ARALIK´TA
CHP Akhisar İlçe Teşkilatı 2 Aralık´ta temayül yoklamasına gidiyor.
BESİM DUTLULU BALLICA VE DEREKÖY´DE
BESİM DUTLULU BALLICA VE DEREKÖY´DE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, bu akşam Ballıca ve Dereköy mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
BESİM DUTLULU KAPAKLI VE MECİDİYE´DE
BESİM DUTLULU KAPAKLI VE MECİDİYE´DE
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Kapaklı ve Mecidiye mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
BESİM DUTLULU KADIN ÜYELERLE KAHVALTIDA
BESİM DUTLULU KADIN ÜYELERLE KAHVALTIDA
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Cumhuriyet Halk Partisi´nin kadın üyeleriyle buluştu.
BAKIRLIOĞLU,AKHİSAR´A FAKÜLTE AÇILMASI TALEBİNİ MEB ve YÖK´E İLETİ
BAKIRLIOĞLU,AKHİSAR´A FAKÜLTE AÇILMASI TALEBİNİ MEB ve YÖK´E İLETİ
Akhisar´a fakülte açılması için Mecliste kanun teklifi veren CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu bu talebini Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç´a yazılı olarak iletti.
ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ALİ VELESTİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akhisar Adalet ve Kalkınma Partisinden Ali Velestin´de aday adaylığını açıkladı.
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
BAKIRLIOĞLU “Sofralık Zeytine Primi Akhisar´da Açıklayın”
Tarım ve Orman Bakanlığının Meclis Plan ve Bütçe Komisyonundaki görüşmelerinde söz alan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli´ye çağrıda bulunarak 23-25 kasım tarihlerinde Akhisar´da kutlanacak olan “Dünya Zeytin Gününde” sofralık zeytine prim müjdesini duymak istediklerini söyledi.
DUTLULU´DAN  HACIİSHAK ZİYARETİ
DUTLULU´DAN HACIİSHAK ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Besim DUTLULU, Hacıishak mahallesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
manisa
12 Aralık 2018 Çarşamba
Bugün
Sağanak
8 °C
0 °C
Perşembe
Sağanak
13 °C
6 °C
Cuma
Bulutlu
15 °C
7 °C
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
Resüller, Nebiler miras bırakmaz, onların bıraktıkları, sadakadır

Hz. Muhammed
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar