BAKIRLIOĞLU İLK ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.
Tarih: 15.7.2018 14:56:47/ 2991okunma / 0yorum

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ilk kez Akhisar Altıeylül Gazetesine verdiği demeçte Seçim sürecinde yaşadıkları, seçim sonuçları, milletvekilliği ve Muharrem İnce ile CHP arasında yaşanan kurultay polemiği hakkında açıklamalarda bulundu. Bakırlıoğlu Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine hukuken ve fiilen hazır olmadığımızı iddia etti.

Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.

MECLİS KÜRSÜSÜNDEN SESLENMEK GÜZEL BİR DUYGU

Bakırlıoğlu;” Hiç alışkın olmadığımız bir tempodayız. Ama alışacağız. Yeni bir  sistemle meclis yeni bir görev üstlenecek. Kısa ama çok yoğun bir seçim temposu oldu. Mazbatamızı aldık ve yemin töreni gerçekleştirdik. Gazi bir meclisimiz var ve oranın ambiyansı çok farklı. Kurtuluş savaşını idare etmiş, Cumhuriyeti kurmuş. Dünyada eşi benzeri olmayan bir olay. Bu meclis çatısı altında Manisa´yı Akhisar´ı temsil etmek bizim için önemli. Genel kurula girince fazlaca duygulanacağımı tahmin etmiyordum. Yemin ettiğim zamanki o his çok farklı. Daha önce toplum önünde konuşma yapmış biri olarak o kürsüden seslenmek güzel bir duygu. Bu duyguyu bana yaşattığı için partime, seçmenlere, herkese çok teşekkür ediyorum. Sorumluluğumuz çok fazla. Şimdiye kadar bize güvenenleri biz mahçup etmedik.  Bundan sonrada mahçup etmeyeceğiz. Kendimize, arkadaşlarımıza, örgütümüze güveniyoruz”dedi.

BUNU ÖNGÖRÜYORDUK

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendiren Bakırlıoğlu; “Muharrem İnce´nin CHP´den daha fazla oy alacağını ön görüyorduk.  Bizim seçim çalışmalarımız diğer seçim kampanyalarından farklıydı. İnce, ilk günden parti rozetini çıkartıp Türk bayrağı rozetini taktı. Ve söylediği şey  herkesin Cumhurbaşkanı olacağı şeklindeydi. Bu da halkta karşılık gördü. Türkiye´de hemen hemen her kesimin oyunu alabilmiş bir isim oldu. Ama ne yazık ki ikinci tur için yeterli olmadı” dedi.

KURULTAYI KONUŞMAK ÇOK ERKEN
Chp´de değişim olayına farklı açıdan baktığını ifade eden Bakırlıoğlu; “ Kişiler üzerinden tartışma yapmak bizi yanlış yerlere götürür.  Bu tartışma çok erken başladı. İl ve ilçelerde danışma kurulu toplantılarını bu tartışmalardan dolayı yapamadık . Bir anda olağanüstü kurultay çağrıları yapılması bana göre yanlış oldu. Olağan üstü kurultayın ne şekilde toplanacağı bellidir. Delege çoğunluğunun salt çoğunluğu oy verirse o zaman olur ve örgütün bu kararına bizim diyecek bir lafımız olmaz.” Şeklinde konuştu.

AKHİSAR İÇİN BİRBİRİMİZE OMUZ VERİRİZ
Akhisar´dan farklı iki partiden vekil olmasını değerlendiren Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar ve Manisa ile ilgili konularda  kendisi gibi Uğur Aydemir´in de olumlu yaklaşacağına inandığını belirtti.  Bakırlıoğlu; Seçim çalışmaları sürecinde gittiğim ilçe ziyaretlerinde belediye başkanlarına ben parti gözetmeksizin ben manisa milletvekliyim dedim. Ve herhangi bir sorunda ben siyasi parti olarak ayırmadan sizinle çalışmaya hazırım. Akhisarla ilgili her konuda uğur beyle çözümün bir parçası olmaya hazırım. İnanıyorum ki Uğur Bey de aynı histedir.  Biz chp olarak seçim bildirgemizde ne yazıyorsa onu yasalaştırmak için mücadele vereceğiz. Biz  24 Haziran öncesinde Türk halkına Manisa Halkına Akhisarda yaşayan insanlara  ne sözü verdiysek  onların hepsini  Mecliste yasalaştırmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. “dedi.

ZEYTİNE PRİM DESTEĞİNİ SAVUNACAĞIZ

Bizim seçim vaadlerimiz arasında  zeytinin tanesine pirim desteği vardı bizim vaadlerimizin arasında seçim öncesi  mesala…Ugur Beyden ben onu beklerim.Yani yapmış olduğumuz  kanun tasarısında kanun teklifinin altında onun da imzasını görmek isterim.  Nasıl olsa oda Akhisar´da yaşayan Manisa Milletvekili . Bu bizim partimizin sorumluluğunda olan bir olay değil Akhisarda on binlerce zeytinci aile var,  hem Akhisardaki Zeytinci ailelere nefes aldıracak hem Akhisar ekonomisine katkı sağlayacağı böyle bir konuda  Uğur Bey´in imtina edeceğini ben zannetmiyorum.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİZE YAKIN

2014 seçimlerinde çok az farkla belediye başkanlığını kaybetmiş olmanın kazandırdığı tecrübeyi iyi değerlendireceklerini belirten Bakırlıoğlu  bu seçimde iyi bir planlama ve sıkı bir çalışma ile belediye başkanlığını CHP´nin kazanacağını savundu. Bakırlıoğlu ; “Biliyorsunuz ben geçen yerel seçimlerde  30 mart 2014 yerel seçimlerinde Belediye başkan adayı idim. Yaşamış olduğumuz bir süreç var ve kazanamadığımız seçim var sonuç itibariyle.  Ve bizim bunlardan çıkartmış olduğumuz çok dersler var. Hem örgüt olarak hem de benim kişisel olarak  bu geçirmiş olduğumuz süreçten sorumluyum. Çıkartmış olduğumuz çok dersler var. İyi yaptığımız şeyler var onları biliyoruz  onları devam ettireceğiz,  hatalı yaptığımız şeyler var  geçen seçimlerde bizim en büyük sıkıntılardan bir tanesi örgütsel dökümü tam anlamıyla sağlayamamıştık. Aday belirleme sürecinde başlayan sıkıntılı bir süreç vardı  biz o süreci sağlıklı bir şekilde yürütemedik. Burada benim ve herkesin sorumluluğu vardır. Bu sefer geçmişte yaşamış olduğumuz bu sıkıntıları   önümüzdeki süreçte rehberimiz olacak.  Bu tecrübelerimiz ışığında öncelikle bizim yapmamız gereken örgütsel  bütünlüğümüzü kaybetmemek. Bütün üye delege aday adaylarımız ile hep birlikte yola çıkarsak biz önümüzdeki süreçte CH P´nin Akhisarda Belediyeyi kazanacağına inanıyoruz biz” diyerek Mart 2019´u işaret etti.

MECLİSTE ODAMA ÜÇ FOTOĞRAF ASACAĞIM

Mecliste oda sayısının , genel kurulda koltuk sayısının 550 olması bile yeni sisteme hazır olmadığımızın işareti diyen Bakırlıoğlu, şans eseri kendisine düşen odada iki gün misafir gibi kaldığını ifade etti. Bakırlıoğlu Meclisteki odasına kendisinde çok önemli yeri olan iki fotoğrafı ve Atatürk´ün çok özel bulduğu bir fotoğrafını asacağını ifade etti.

Bakırlıoğlu, seçim çalışmaları sırasında,  ziyarete gittiği onlarca yüzlerce insanın elini omuzuna koyarak desteklemesi sırasında giydiği beyaz bir gömleğin omuzunda oluşan lekenin çok anlamlı olduğunu, bunun fotoğrafını odasına asacağını, bu insanların verdiği destek ve gösterdikleri hoşgörüyü unutmayıp sorumluluğu omuzunda hissedeceğini belirtti.

Kendi köyünde seçim çalışması sırasında çok duygusal anlar yaşadığını ve bu sırada yakınları, akraba ve köylüleri ile çekilen bir fotoğrafı da nereden geldiğini unutmamak için seçtiğini belirtti.

Atatürk´ün Ankara yakınlarında  bir ziyareti sırasında deve kervanındakilerle onların gözünün içine bakarak sohbet yaptığı esnada çekilen fotoğrafını da çok beğendiği için odasına asacağını ifade etti.

İLK MÜLAKATIM ALTIEYLÜL İLE OLDU

Altıeylül gazetesine bu mülakat için çok teşekkür ederek  Milletvekili seçilmesinden sonra basına verdiği ilk mülakatın Akhisar Altıeylül Gazetesiyle olduğunu belirten Bakırlıoğlu; “Basın kuvvetler ayrılığında, yasama, yürütme ve yargının yanında dördüncü güçtür. Türkiye´nin içinde bulunduğumuz zamanda maalesef birçok gazetesinin yanlı olduğuna işaret ederek, mutlaka tarafsız ve doğru haberi yapan gazetelere ihtiyacımız var. Altıeylül gazetesini uzun zamandan beri abonesiyim ve iyi takip ediyorum. Doğru, tarafsız ve objektif haberciliğinizden dolayı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Video Tarihi: 15.7.2018 14:56:47

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
ERYÜKSEL ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Cumhur İttifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
DUTLULU, “HER MAHALLE KENDİ KARARLARINI KENDİ ALACAK”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Seyitahmet Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
DUTLULU, “SİZ BİZE YETKİYİ VERİN, BİZ BU SORUNLARI ÇÖZELİM”
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´nin Topuzlar bölgesindeki vatandaşların daveti üzerine evlerine konuk oldu.
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
DUTLULU´DAN ŞAMPİYON BOKSÖRE ZİYARET
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Türkiye Boks Şampiyonu Deniz Güngör´ü ziyaret ederek boks eldiveni hediye etti ve spor hayatında başarılar diledi.
ERYÜKSEL  SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
ERYÜKSEL SAZOBA VE BEYOBAYI ZİYERET ETTİ
Cumhur ittifakın adayı olan Ak parti Akhisar Belediye Başkan adayı seçim çalışmalarını sürdürüyor.
ERGUN KARAKAŞLAR, VATAN PARTİSİ´NİN AKHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ERGUN KARAKAŞLAR, VATAN PARTİSİ´NİN AKHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Ergun Karakaşlar, Vatan Partisi´nin Akhisar Belediye Başkan adayı oldu.
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK  EL BIRAKMAYACAĞIZ”
ERYÜKSEL; “DOKUNMADIK YÜREK SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
Cumhur İttifakın adayı olan Ak Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryüksel, mahalle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
DUTLULU, 14 ŞUBAT´I HUZUREVİ SAKİNLERİYLE GEÇİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Akhisar Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti ve onlarla vakit geçirdi.
DSP´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KADİR ARAT
DSP´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KADİR ARAT
Demokratik Sol Parti Akhisar´da belediye başkan adayını belirledi.
DUTLULU, “AKHİSAR BELEDİYESİ, HERKESİN BELEDİYESİ OLACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR BELEDİYESİ, HERKESİN BELEDİYESİ OLACAK”
İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi´nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Erdelli ve Sindelli Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi, çözüm yollarından bahsetti.
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
DUTLULU, “TEK AMACIMIZ AKHİSAR´A HİZMET ETMEK´
Ahmet Dutlulu Çarşamba Pazarı´nda, pazarcı esnafına ‘hayırlı işler´ dileyen ve alışveriş yapan Akhisarlılarla sohbet eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, oda ziyaretlerine de devam ediyor.
ERYÜKSEL´DEN AKBUĞA´YA ZİYARET
ERYÜKSEL´DEN AKBUĞA´YA ZİYARET
Cumhur ittifakının AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel,ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR VE AKHİSARLILAR OLMALI”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Başlamış ve Kurtulmuş Mahallelerini ziyaret etti.
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´DA TİCARET FAALİYETLERİNE DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi´nin davetine katılarak sorunlarını dinledi ve çözüm yollarından bahsetti.
 DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
DUTLULU, “BELEDİYEYİ KAPALI KAPILAR ARDINDAN YÖNETMEYECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 1. Nakliye Caddesi´nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
AHMET ÖZAR DSP´DAN ADAY ADAYI
AHMET ÖZAR DSP´DAN ADAY ADAYI
Ahmet Özar DSP´den Akhisar Belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
DUTLULU, “ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
DUTLULU, “ESNAFIMIZIN DAHA ÇOK KAZANMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar esnafı ile kahvaltıda buluştu.
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
DUTLULU´DAN SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM MERKEZİ PROJESİ
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, sokak hayvanları için yaşam merkezleri oluşturacaklarını açıkladı.
Eryüksel; ‘BİZ YAPTIK OLDU DEMEYECEĞİZ´
Eryüksel; ‘BİZ YAPTIK OLDU DEMEYECEĞİZ´
Cumhur İttifakı Akhisar Belediye başkan adayı hüseyin Eryüksel, beraberinde Ak parti manisa milletvekili Uğur Aydemir, Ak Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile dereköy mahallesinde ziyaretlerde bulundu.
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
DUTLULU, “AKHİSARLILARA MADDİ OLARAK DESTEK OLACAĞIZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Gıda İmalatçıları Sitesi´ni ziyaret ederek, site çalışanlarının sorunlarını dinledi.
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
DUTLULU, "AKHİSAR´IN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Tütenli Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
ERYÜKSEL´E YOĞUN İLGİ
ERYÜKSEL´E YOĞUN İLGİ
Cumhur İttifakı´nın adayı olarak Akhisar Belediye başkanlığı seçim kampanyalarını yürüten Hüseyin Eryüksel; Hanpaşa,Dağdere ve Yeğenoba´yı ziyaret etti.
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
ERYÜKSEL´DEN ZİYARETLER
Cumhur İttifakı Akhisar adayı Hüseyin Eryüksel; Akçeşme, Akselendi, Sarıçalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip onların dertlerini dinledi.
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
DUTLULU, "BELEDİYE HİZMETLERİNDE PARTİ AYRIMI OLMAZ"
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak belediye başkan adayı Besim Dutlulu, Kapaklı Mahallesi´ni ziyaret ederek projelerini anlattı.
DUTLULU, “AKHİSAR´IN SORUNLARINI BİZ ÇÖZECEĞİZ”
DUTLULU, “AKHİSAR´IN SORUNLARINI BİZ ÇÖZECEĞİZ”
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
 VATANDAŞLARDAN DUTLULU´YA TAM DESTEK SÖZÜ
VATANDAŞLARDAN DUTLULU´YA TAM DESTEK SÖZÜ
Millet İttifakı´nın Akhisar´daki Ortak Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, 1. ve 2. Nakliye Cadde üzerindeki esnaflara ziyarette bulundu.
BAŞKAN ERGÜN, SELÇİKLİ´DE COŞKUYLA KARŞILANDI
BAŞKAN ERGÜN, SELÇİKLİ´DE COŞKUYLA KARŞILANDI
Akhisar ile ilçe programlarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selçikli Mahallesi´nde vatandaşların konuğu oldu.
DUTLULU, YAYAKIRILDIK MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
DUTLULU, YAYAKIRILDIK MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
Akhisar Yayakırıldık Mahallesi´ni ziyaret eden Millet İttifakı´nın Akhisar´daki ortak adayı Besim Dutlulu, yöre halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
BÜYÜKŞEHİR´İN AKHİSAR´A YATIRIMI 152 MİLYON
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar´da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
18 Şubat 2019 Pazartesi
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
Alim ölse de yaşar, cahil ise yaşarken de ölüdür.

HZ.ALİ (R.A)
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar