BAKIRLIOĞLU İLK ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.
Tarih: 15.7.2018 14:56:47/ 2727okunma / 0yorum

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ilk kez Akhisar Altıeylül Gazetesine verdiği demeçte Seçim sürecinde yaşadıkları, seçim sonuçları, milletvekilliği ve Muharrem İnce ile CHP arasında yaşanan kurultay polemiği hakkında açıklamalarda bulundu. Bakırlıoğlu Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine hukuken ve fiilen hazır olmadığımızı iddia etti.

Akhisar Altıeylül Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semih Gürmen ve köşe yazarı Süleyman Kollu´nun sorularını cevaplayan Bakırlıoğlu seçim çalışmaları ve yemin töreni sürecinde yaşadıklarını anlattı.

MECLİS KÜRSÜSÜNDEN SESLENMEK GÜZEL BİR DUYGU

Bakırlıoğlu;” Hiç alışkın olmadığımız bir tempodayız. Ama alışacağız. Yeni bir  sistemle meclis yeni bir görev üstlenecek. Kısa ama çok yoğun bir seçim temposu oldu. Mazbatamızı aldık ve yemin töreni gerçekleştirdik. Gazi bir meclisimiz var ve oranın ambiyansı çok farklı. Kurtuluş savaşını idare etmiş, Cumhuriyeti kurmuş. Dünyada eşi benzeri olmayan bir olay. Bu meclis çatısı altında Manisa´yı Akhisar´ı temsil etmek bizim için önemli. Genel kurula girince fazlaca duygulanacağımı tahmin etmiyordum. Yemin ettiğim zamanki o his çok farklı. Daha önce toplum önünde konuşma yapmış biri olarak o kürsüden seslenmek güzel bir duygu. Bu duyguyu bana yaşattığı için partime, seçmenlere, herkese çok teşekkür ediyorum. Sorumluluğumuz çok fazla. Şimdiye kadar bize güvenenleri biz mahçup etmedik.  Bundan sonrada mahçup etmeyeceğiz. Kendimize, arkadaşlarımıza, örgütümüze güveniyoruz”dedi.

BUNU ÖNGÖRÜYORDUK

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendiren Bakırlıoğlu; “Muharrem İnce´nin CHP´den daha fazla oy alacağını ön görüyorduk.  Bizim seçim çalışmalarımız diğer seçim kampanyalarından farklıydı. İnce, ilk günden parti rozetini çıkartıp Türk bayrağı rozetini taktı. Ve söylediği şey  herkesin Cumhurbaşkanı olacağı şeklindeydi. Bu da halkta karşılık gördü. Türkiye´de hemen hemen her kesimin oyunu alabilmiş bir isim oldu. Ama ne yazık ki ikinci tur için yeterli olmadı” dedi.

KURULTAYI KONUŞMAK ÇOK ERKEN
Chp´de değişim olayına farklı açıdan baktığını ifade eden Bakırlıoğlu; “ Kişiler üzerinden tartışma yapmak bizi yanlış yerlere götürür.  Bu tartışma çok erken başladı. İl ve ilçelerde danışma kurulu toplantılarını bu tartışmalardan dolayı yapamadık . Bir anda olağanüstü kurultay çağrıları yapılması bana göre yanlış oldu. Olağan üstü kurultayın ne şekilde toplanacağı bellidir. Delege çoğunluğunun salt çoğunluğu oy verirse o zaman olur ve örgütün bu kararına bizim diyecek bir lafımız olmaz.” Şeklinde konuştu.

AKHİSAR İÇİN BİRBİRİMİZE OMUZ VERİRİZ
Akhisar´dan farklı iki partiden vekil olmasını değerlendiren Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar ve Manisa ile ilgili konularda  kendisi gibi Uğur Aydemir´in de olumlu yaklaşacağına inandığını belirtti.  Bakırlıoğlu; Seçim çalışmaları sürecinde gittiğim ilçe ziyaretlerinde belediye başkanlarına ben parti gözetmeksizin ben manisa milletvekliyim dedim. Ve herhangi bir sorunda ben siyasi parti olarak ayırmadan sizinle çalışmaya hazırım. Akhisarla ilgili her konuda uğur beyle çözümün bir parçası olmaya hazırım. İnanıyorum ki Uğur Bey de aynı histedir.  Biz chp olarak seçim bildirgemizde ne yazıyorsa onu yasalaştırmak için mücadele vereceğiz. Biz  24 Haziran öncesinde Türk halkına Manisa Halkına Akhisarda yaşayan insanlara  ne sözü verdiysek  onların hepsini  Mecliste yasalaştırmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. “dedi.

ZEYTİNE PRİM DESTEĞİNİ SAVUNACAĞIZ

Bizim seçim vaadlerimiz arasında  zeytinin tanesine pirim desteği vardı bizim vaadlerimizin arasında seçim öncesi  mesala…Ugur Beyden ben onu beklerim.Yani yapmış olduğumuz  kanun tasarısında kanun teklifinin altında onun da imzasını görmek isterim.  Nasıl olsa oda Akhisar´da yaşayan Manisa Milletvekili . Bu bizim partimizin sorumluluğunda olan bir olay değil Akhisarda on binlerce zeytinci aile var,  hem Akhisardaki Zeytinci ailelere nefes aldıracak hem Akhisar ekonomisine katkı sağlayacağı böyle bir konuda  Uğur Bey´in imtina edeceğini ben zannetmiyorum.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİZE YAKIN

2014 seçimlerinde çok az farkla belediye başkanlığını kaybetmiş olmanın kazandırdığı tecrübeyi iyi değerlendireceklerini belirten Bakırlıoğlu  bu seçimde iyi bir planlama ve sıkı bir çalışma ile belediye başkanlığını CHP´nin kazanacağını savundu. Bakırlıoğlu ; “Biliyorsunuz ben geçen yerel seçimlerde  30 mart 2014 yerel seçimlerinde Belediye başkan adayı idim. Yaşamış olduğumuz bir süreç var ve kazanamadığımız seçim var sonuç itibariyle.  Ve bizim bunlardan çıkartmış olduğumuz çok dersler var. Hem örgüt olarak hem de benim kişisel olarak  bu geçirmiş olduğumuz süreçten sorumluyum. Çıkartmış olduğumuz çok dersler var. İyi yaptığımız şeyler var onları biliyoruz  onları devam ettireceğiz,  hatalı yaptığımız şeyler var  geçen seçimlerde bizim en büyük sıkıntılardan bir tanesi örgütsel dökümü tam anlamıyla sağlayamamıştık. Aday belirleme sürecinde başlayan sıkıntılı bir süreç vardı  biz o süreci sağlıklı bir şekilde yürütemedik. Burada benim ve herkesin sorumluluğu vardır. Bu sefer geçmişte yaşamış olduğumuz bu sıkıntıları   önümüzdeki süreçte rehberimiz olacak.  Bu tecrübelerimiz ışığında öncelikle bizim yapmamız gereken örgütsel  bütünlüğümüzü kaybetmemek. Bütün üye delege aday adaylarımız ile hep birlikte yola çıkarsak biz önümüzdeki süreçte CH P´nin Akhisarda Belediyeyi kazanacağına inanıyoruz biz” diyerek Mart 2019´u işaret etti.

MECLİSTE ODAMA ÜÇ FOTOĞRAF ASACAĞIM

Mecliste oda sayısının , genel kurulda koltuk sayısının 550 olması bile yeni sisteme hazır olmadığımızın işareti diyen Bakırlıoğlu, şans eseri kendisine düşen odada iki gün misafir gibi kaldığını ifade etti. Bakırlıoğlu Meclisteki odasına kendisinde çok önemli yeri olan iki fotoğrafı ve Atatürk´ün çok özel bulduğu bir fotoğrafını asacağını ifade etti.

Bakırlıoğlu, seçim çalışmaları sırasında,  ziyarete gittiği onlarca yüzlerce insanın elini omuzuna koyarak desteklemesi sırasında giydiği beyaz bir gömleğin omuzunda oluşan lekenin çok anlamlı olduğunu, bunun fotoğrafını odasına asacağını, bu insanların verdiği destek ve gösterdikleri hoşgörüyü unutmayıp sorumluluğu omuzunda hissedeceğini belirtti.

Kendi köyünde seçim çalışması sırasında çok duygusal anlar yaşadığını ve bu sırada yakınları, akraba ve köylüleri ile çekilen bir fotoğrafı da nereden geldiğini unutmamak için seçtiğini belirtti.

Atatürk´ün Ankara yakınlarında  bir ziyareti sırasında deve kervanındakilerle onların gözünün içine bakarak sohbet yaptığı esnada çekilen fotoğrafını da çok beğendiği için odasına asacağını ifade etti.

İLK MÜLAKATIM ALTIEYLÜL İLE OLDU

Altıeylül gazetesine bu mülakat için çok teşekkür ederek  Milletvekili seçilmesinden sonra basına verdiği ilk mülakatın Akhisar Altıeylül Gazetesiyle olduğunu belirten Bakırlıoğlu; “Basın kuvvetler ayrılığında, yasama, yürütme ve yargının yanında dördüncü güçtür. Türkiye´nin içinde bulunduğumuz zamanda maalesef birçok gazetesinin yanlı olduğuna işaret ederek, mutlaka tarafsız ve doğru haberi yapan gazetelere ihtiyacımız var. Altıeylül gazetesini uzun zamandan beri abonesiyim ve iyi takip ediyorum. Doğru, tarafsız ve objektif haberciliğinizden dolayı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Video Tarihi: 15.7.2018 14:56:47

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU ALTIEYLÜLE KONUŞTU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
BAKIRLIOĞLU; “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN SORUNU ÇÖZÜLMELİ”
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, emeklilikte yaşa takılanlar için açıklama yaptı.
ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
Akhisar Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan ve yönetim kurulu Manisa Milletvekillerini ziyaret etti.
ADAY ADAYI  SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
ADAY ADAYI SELVİ ATATÜRK MAHALLESİ ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan aday adayı Adnan Selvi, Atatürk mahallesi üyeleri ile bir araya geldi.
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
ADNAN SELVİ CHP DEN ADAY ADAYI
2019 yılı 31 Martta Yapılacak olan Mahalli Yerel seçimlere belediye başkan aday adayları Açıklanmaya Başladı.
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
CHP, 95. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 95. kuruluş yıl dönümünü Parti Lokalinden Milli Egemenlik Meydanına kadar yürüyerek Atatürk anıtına çelenk koyarak kutladı.
ÇİFTÇİNİN ZARARI KARŞILANMALIDIR
ÇİFTÇİNİN ZARARI KARŞILANMALIDIR
Geçen cuma günü yağan dolu Akhisar ve Saruhanlı ilçelerimizde zeytinlik alanlarda büyük zarara neden oldu.
BAKIRLIOĞLU,BAKIR GÖLETİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
BAKIRLIOĞLU,BAKIR GÖLETİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu,Bakır Göleti´ndeki sulama sorununu meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU AKHİSAR ÇEVRE YOLUNU SORDU
BAKIRLIOĞLU AKHİSAR ÇEVRE YOLUNU SORDU
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU verdiği soru önergesi ile inşaatı duran Akhisar çevre yolunu Meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU TOPLU ZEHİRLENMELERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
BAKIRLIOĞLU TOPLU ZEHİRLENMELERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Toplu zehirlenmeleri meclis gündemine taşıdı.
BAKIRLIOĞLU; “OHAL OLAĞAN HALE GELİYOR”
BAKIRLIOĞLU; “OHAL OLAĞAN HALE GELİYOR”
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, AK Parti Grup Başkanvekilleri tarafından Meclise sunulan 27 maddelik kanun teklifine hayır oyu kullanacağını açıkladı.
MHP İL BAŞKANI ÖZTÜR AKHİSARI ZİYARET ETTİ
MHP İL BAŞKANI ÖZTÜR AKHİSARI ZİYARET ETTİ
Manisa MHP İl başkanı Başakanı Erkan Öztürk 24 haziran seçimleri sonrası Akhisar MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek teşekkür etti.
MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU DOĞDUĞU KÖYDE
MİLLETVEKİLİ BAKIRLIOĞLU DOĞDUĞU KÖYDE
24 Haziran seçimlerinde CHP Manisa Milletvekili seçilen Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU doğduğu köy olan Akhisar Sünnetçiler köyünü ziyaret ederek akrabaları ve köylüleriyle hasret giderdi.
BAKIRLIOĞLU YEMİN ETTİ
BAKIRLIOĞLU YEMİN ETTİ
CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu Meclis´te Yemin Etti.
AKÇAY AKHİSAR´DA SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
AKÇAY AKHİSAR´DA SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay MHP Akhisar İlçe teşkilatını ziyaret etti.
AKHİSARDA AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI
AKHİSARDA AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI
AkhisarAk Parti İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık seçim zaferini kutladı.
CUMHUR DEVAM DEDİ
CUMHUR DEVAM DEDİ
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği erken seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan başarı sağlayarak tekrar Cumhurbaşkanlığına seçildi.
Hacet, “Millet İçin Geliyoruz”
Hacet, “Millet İçin Geliyoruz”
CHP 6. Sıra Milletvekili adayı Hayriye Hacet seçim çalışmalarına bir gün kala ilk önce doğduğu topraklarda Gelenbe´de seçmenlerle buluştu.
BAKIRLIOĞLU: "HAKÇA PAYLAŞACAĞIZ"
BAKIRLIOĞLU: "HAKÇA PAYLAŞACAĞIZ"
Seçim çalışmaları kapsamında Akhisar Gıda Çarşısına ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, Erdost Tekstil ve TYH Tekstil çalışanları ile bir araya geldi.
İLÇE SEÇİM KURULUNDAN  RED
İLÇE SEÇİM KURULUNDAN RED
Siyasi partilerin kortej yürüyüşüne ilçe seçim kurulunca izin verilmedi.
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, sanayi esnafı ile buluştu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, sanayi esnafı ile buluştu
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, 24 Haziran erken genel seçim ve Cumhurbaşkanı seçimlerine 1 gün kala Akhisar´da sanayi esnafı ile buluşarak destek istedi.
BAKIRLIOĞLU; "EMEĞİN YANINDAYIZ"
BAKIRLIOĞLU; "EMEĞİN YANINDAYIZ"
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, Organize Sanayi Bölgesi´nde ki ziyaretlerine devam etti.
Akhisar Başkan Ergün´ü Bağrına Bastı
Akhisar Başkan Ergün´ü Bağrına Bastı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Akhisar´la devam etti.
BAKIRLIOĞLU´NA İLGİ BÜYÜK
BAKIRLIOĞLU´NA İLGİ BÜYÜK
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve 6.Sıra Milletvekili Adayı Hayriye Hacet, İlçe Başkanı İsmail Fikirli ile birlikte Hergelen meydanında vatandaşlar ile bir araya geldi.
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur aydemir, Akhisarlı pazarcı esnafını ziyaret etti
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur aydemir, Akhisarlı pazarcı esnafını ziyaret etti
AK Parti Manisa Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Manisa 2.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir ile beraberindeki Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akhisar´da Çarşamba pazarı esnafını ziyaret ederek destek istedi.
BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.
BAKIRLIOĞLU´NA HACI İSHAK MAHALLESİ´NDE YOĞUN İLGİ
BAKIRLIOĞLU´NA HACI İSHAK MAHALLESİ´NDE YOĞUN İLGİ
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve 6.Sıra Milletvekili Adayı Hayriye Hacet 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını sürdürüyor.
BAKIRLIOĞLU´NUN DURAĞI KÖYLÜ GARAJI OLDU
BAKIRLIOĞLU´NUN DURAĞI KÖYLÜ GARAJI OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ziyaretlerine köylü garajında devam etti.
BAKIRLIOĞLU: "AFET İHMALDEN DOĞAR"
BAKIRLIOĞLU: "AFET İHMALDEN DOĞAR"
Saruhanlı´ya bağlı İshakçelebi mahallesinde gerçekleşen sel felaketi nedeniyle vatandaşlara ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti.
CHP AKHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI´NI ZİYARET ETTİ
CHP AKHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI´NI ZİYARET ETTİ
Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret etti
AYDEMİR AKHİSARLI MUHTARLARLA BULUŞTU
AYDEMİR AKHİSARLI MUHTARLARLA BULUŞTU
24 Haziran erken genel seçim ve Cumhurbaşkanı seçimine sayılı günler kala çalışmalarını Akhisar´da sürdüren AK Parti Manisa Milletvekili ve 2.Sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Akhisarlı muhtarlarla kahvaltıda buluştu.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
manisa
16 Ekim 2018 Salı
Bugün
Parçalı bulutlu
27 °C
12 °C
Çarşamba
Parçalı bulutlu
26 °C
13 °C
Perşembe
Parçalı bulutlu
26 °C
13 °C
Son Yorumlananlar
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
İlhan Koruyucu İkinci Şiir Kitabına İmza Günü Düzenledi
Değerli şair dostum İlhan Koruyucu dostumun imza gününe katılmaktan onur duydum Sevdalı Karanfiller isimli kitabının okuru bol olsun şairimizi yolu açık olsun.İmza günü dolayısıyla bir çok sefer geldiğim Akhisar ilçesinin misafirperverliğini kültüre ve sanata verilen değeri yeniden görmekten ziyadesiyle mutlu oldum.Bizleri haber sütunlarına layık gören Altıeylül gazete ve haber sitesine de ayrıca teşekkür ediyor kültüre verdikleri katkılarından dolayı kutluyorum
Başbakandan zeytin primine yeşil ışık
Süleyman Kollu Kavga etmek için değil, ikna etmek için yapmış olduğu, son derece olumlu ve doğru yaklaşımı ile en azından başbakanlık talimatı ile bir çalışma başlatmayı başaran Sayın Alpet Alhat´ı tebrik ediyorum. Yıllarca benim de üzerinde durduğum, iktidar ve muhalefet milletvekillerine her fırsatta aksettirdiğim,zeytinin danesine prim verilmesi konusunda yaşanan gelişme umut verici, sevindirici bir gelişmedir. Umarım bu zeytin sezonundan itibaren, Sayın Alper kardeşimin dediği gibi "iyi zeytin üretmek için gayret sarf eden üretici" hak ettiği prim desteğini alır.
Akhisarspor İsim Hakkı İçin Teleset Mobilya İle Anlaştı !
hayırlısı olsun da ne kadara anlaşıldı hiç bir zaman kaç para alındıgını açıklamıyorsunuz açıklarsanız kamuoyuna sevınırız baskanım
Vicdan Sızlatıyor
Tek kelime ile şehrimizin önde gelenlerinin ayıbıdır.
Bereketli Ovalardan Avrupa´ya Domates
Güzel ziyaretiniz için çok teşekkürler.
66 Yıllık Traktör Tamirciliği
gurur duyduğum çalışkanlığıyla dürüstlüğüyle örnek alınacak sevgili babam ALLAH sana uzun ömür versin başımızdan eksik olma
66 Yıllık Traktör Tamirciliği
gurur duyduğum çalışkanlığıyla dürüstlüğüyle örnek alınacak sevgili babam ALLAH sana uzun ömür versin başımızdan eksik olma
Katı taş olsan, mermer kesilsen bile bir gönül sahibine ulaştın mı inci olursun."

MEVLANA (R.A)
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar